Google SEO, Google Optimizasyon & Arama Motoru Optimizasyonu


yükleniyor

SEO

“SEO” açılımı ile “Search Engine Optimization” Türkçe karşılığı ise “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak belirtilen hizmettir. Seo hizmeti, web tasarım ve programlama işleminin yapılmasıyla başlar ve sonrasında mevcut web sitenizi hedef kelimelerde Google arama motorunda üst sıralara çıkartmak için verilen hizmetleri belirtir. Arama motoru optimizasyonunun amacı sahip olduğunuz web sitesini doğru kelimelerle doğru kitleye hızlı ve etkili ulaşmanızı sağlamaktır.

Biz ECY YAZILIM olarak verdiğimiz “SEO” hizmeti ile web sitenizi google sıralamalarında daha ön sıralara çıkartarak sitenize doğru kitlelerin ulaştırılmasını sağlıyoruz. Bunların hepsini gerek site kodlama yapınızda değişiklikler yaparak gerekse dış destekler ile sağlıyoruz.

          Talep - Analiz - Strateji - Çözüm - Sonuç süreçleriyle ilerleyen bu hizmette başlangıç olarak taleplerinizi almamız sonrasında sitenizi analiz ediyor, doğru stratejiyi bulmaya çalışıyoruz ve doğru çözümü bulduğumuzda sizi yukarı taşımaya başlıyoruz. Sonuç olarak  potansiyel müşterilerinizi sizlere getirmemiz sonrasında artık işi size bırakıyor, daha fazla yükseltmeye ve yükselttiğimiz yerde kalmanız için uğraşıyoruz.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!