E-Ticaret


yükleniyor

E-Ticaret

  • ECY YAZILIM olarak Firmamız 2016 yılı itibariyle online ortamda firmaların ürünlerinin tanıtımını ve satışlarını arttırmak için zamanın şartlarında uygun çalışmalar yapıyoruz. Şimdiki zamanın gereksinimleri ile geçmişteki tecrübelerimizi birleştirerek çok daha efektif çözümler sunabilmekteyiz.
  • Arama Motorlarında Üst Sıralarda Olun !
    E-Ticaret Sistemlerini geliştirirken dikkat ettiğimiz en önemli unsurlardan bir tanesi arama motoru uyumluluğudur. Web sitenize giren ziyaretçilerin web sitenizde zaman geçirmesi, ürünlerinizi incelemesi ve görsellerinize bakması yani kısacası sitenizde zaman geçirmesi arama motorları açısından çok önemli bir kriterdir. Kullanıcı deneyimleri e-ticaret sistemleri için çok önemli bir unsurdur. E-ticaret sistemimiz bu kriterler üzerinde durularak geliştirilmeye devam etmektedir. Bu sebeplerden link yapıları, anahtar kelimeler, sayfa Başlıkları (Title), Açıklamaları (description) ve kategorilendirme mantığımız tam da arama motorlarının istediği gibidir.
  • Size Özel Bir Tasarımla Standartların Dışına Çıkın !
    E-Ticaret piyasasında genel anlamda bir paket satışı mevcuttur. Ancak bizim tercihimiz ve yaklaşımımız her ürünün ve ürün grubunun kendine özgü sunumunun yapılması ve buna göre dizayn edilmesidir. Bir gıda satıcısı ile mobilya satıcısı aynı tasarımı kullandığında basma kalıp sonuçlarla karşılaşabilir. Bu noktada, bu işte başarılı olma ya da olmama durumu gibi bir sonuç çıkartabilir. Profesyonel grafik tasarımcılarımız sizi dinleyerek en doğru sonuca ulaşmayı hedeflemektedir. Profesyonel bir dokunuşla beraber uygulanan geniş perspektif de çok farklı sonuçlar doğurabilir.

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!